Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem klikkelhető nálam...

Miért nem klikkelhető nálam egy ideje az MSN-en keresztül küldött link?

Figyelt kérdés

Windows Live Messengert (Verziószám: 2009 /Build:14.0.8117.416/) használok Windows 7 Oprendszer alatt, és egy ideje, fogalmam sincs miért,de ha valaki,akivel éppen beszélgetek, küld egy linket nekem, az nem klikkelhető formában jelenik meg a beszélgetőablakban, hanem sima szövegként, így mindig ki kell jelölnöm, majd Ctrl+C-Ctrl+V-vel bemásolni a böngészőm címsorába, ha meg akarom nyitni.Már végignéztem a beállításokat, de nem találtam semmilyen opciót ennek az átllítására...


Megőrülök, annyira idegesítő, HELP please!! Mitől lehet ez?? Semmihez nem nyúltam, régen mindig klikkelhetők voltak a linkek!:(


Vírus kizárt,nagyon kényes vagyok a gépemre ilyen szempontból, ügyelek a biztonságra és a karbantartásra! Valaki tapasztalt hasonlót? Valami ötlet a megoldására??


Köszi szépen!


2011. jan. 8. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a májkroszoft ezt a funkciót letiltotta biztonsági problémái miatt!
2011. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egyedi az eset, nem te állítottál el dolgot és nem vírus miatt van ez. Globálisan le van tiltva mindenkinél a klikkeléssel terjedő férgek miatt. Azzal hogy nem kattinthatsz egyből egy linkre, biztonságosabb mint ész nélkül, a link megvizsgálását kihagyva kattintani és elindítani a káros tartalmat. Sajnos sokan nem elég elővigyázatosak, nem veszik észre hogy a jpg után ott van az exe fájltípus, ami telepíti a vírust, és a nagyfokú terjedés miatt kikapcsolták a linkek megjelenését.
2011. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly??Nem is tudtam róla:S Az a furcsa,hogy a külföldi ismerőseim gond nélkül meg tudják nyitni továbbra is a linkeket:S Lehet,hogy ők még régebbi verziójú MSN-t használnak?Minden esetre köszönöm a válaszokat,megnyugodtam,hogy -ezek szerint- nem nálam van a hiba!
2011. jan. 9. 13:16
 4/6 anonim válasza:

[Release] Windows Live Messenger - Hyperlink Patch


~ Fix for the disabled hyperlinks on Windows Live Messenger ~

RUN AS ADMINISTRATOR



You might've noticed Microsoft has disabled hyperlinks on Windows Live Messenger (WLM) Currently they have not made any way to enable this again so we "The Wss-coding Crew" have decided to create a patch for this!



Credits to NiTrO for creating the VB application.


Credits to Darkrogue for making the GUI.


Install Guide:


Step 1> Download >> [link] <<


Step 2> Close Windows Live Messenger


Step 3> Open msnhyperlinkfix.exe RUN AS ADMINISTRATOR


Step 4> Select Browse and go to your msnmsgr.exe


This can be in:


C:\Program Files (x86)\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe

or

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe


Step 5> Click Patch



There ya go, your Windows Live Messenger will show hyperlinks again

Goodluck and enjoy!

2011. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Wow,köszi szépen! Ezt egyébként próbálta már valaki? Biztonságos? Nem szeretnék valami vírust kapni vele, volt már rossz tapasztalatom különböző patch-ekkel... Ha veszélyes lehet,akkor inkább másolgatom a linkeket...
2011. jan. 12. 12:34
 6/6 anonim válasza:
Persze, én most is használom. hibátlan
2011. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!