Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs5 ben hogyan kell...

Photoshop cs5 ben hogyan kell megnyitni tobb kepet ugy, hogy azokat layerekent mutassa?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor lesz réteg belőle, ha ráhúzod egy másik képre.


több képet egyszerre rétegként megnyitni sztem nem lehet és talán nem is célszerű.


mihez kell?

2011. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha rahuzom egy masik kepre akkor nem tortenik semmi egy uj kulon layerkent latom.

Ket kepbol szeretnek csinalni egyet.

Letrehozni egy uj nagyfelbontasu kepet es erre ramasolni egy hatteret ami mindenfele orlamentbol all,majd egy autot a kozepere tenni.

Ugy tudom csak ratenni,ha kijelolom es kivagom es beillesztem az ures kepre. De igy a felbontas,meret mar nem lessz a legjobb.

2011. jan. 8. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A méreten a ctrl/t-vel (szabad alakítás) tudsz változtatni.


A felbontás sajnos fontos, h elég nagy legyen. "Kicsi" képekkel nem lehet szépen dolgozni...

2011. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


Files -> scripts -> load files into stack

A browse-al kiválasztod a fájlokat egyenként ami kell, de ha a folder-t választod és előtte egy mappába rakod ami kell akkor a mappa tartalmát amit kiválasztottál berakja magától nem kell egyenként.

Ha nem ugyanakkorák a képeid akkor pipáld be az Align Source Images-t.

2015. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!