Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy avi filmem és nem tok...

Van egy avi filmem és nem tok benne tekerni az miért van?

Figyelt kérdés
se előre se hátra nem engedi se a gyorsítást. Már próbáltam elég sokféle lejátszóval de egyikkel sem engedi a gépen.Miért?
2011. jan. 8. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem jött le teljesen letöltésnél akkor szokott velem ez a probléma lenni
2011. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NoSleeping ***** válasza:

Üdv!

Kódolásnál a film kódolásának a végén általában ír bele a kódoló Seeking adatokat, ami segíti a tekerést. Ha ez elmarad, előfordulhat ez a probléma.

Próbáld meg Media Player Classic - Home Cinema-val, ha ezzel se megy, akkor a kódolás a ludas (vagy nem töltődött le teljesen, mint ahogy az első írta).

Innen letöltheted a rendszerednek megfelelőt:

[link]


Azért ajánlom ezt, mert beépített kodekjei vannak, és ezzel kizárható, hogy a gépre telepített kodekpack a hibás.

2011. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ próbáltam vele de nem megy azt írja ki hibaüzenetben hogy nem win 32 alkalmazás ilyet még nem láttam:D filmre ilyet kiírni... Lehet tényleg nemjött le teljesen habár torrent és még mindig megy de már a visszatöltés és hát ott lejött minden...
2011. jan. 8. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!