Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tennem, ha fel...

Mit kell tennem, ha fel akarom telepíteni a videókártyát, de nincs meg hozzá a telepítőlemez? Azt sem tudom, hogy milyen típusú a videókártyám. Azt pl. hogy tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen légyszi, aki ért hozzá. A Sims 2-t akarnám föltenni, de nem megy, mert nincs föltelepítve a videókártya.
2009. jan. 29. 16:15
 1/4 yuda ***** válasza:
100%
Töltsd le az everest nevű programot,azzal megnézed a kártyád típusát-és remélhetőleg ott ki is írja a letöltő linket.
2009. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ki kell nyitni a gép oldalát és meg kell nézni. 90%, hogy rá van írva. Ha nem boldogulsz, csinálni róla képet minden irányból és belinkelni ide. Majd mi megfejtjük.
2009. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az Everest rajta volt a gépemen. Megnéztem, de nem láttam sehol olyat, hogy videókártya. Ha nincs föltelepítve, akkor nem lehet, hogy nincs benne az Everestbe, hogy milyen tipusú? Vagy csak én nem találom :(.
2009. jan. 29. 21:27
 4/4 yuda ***** válasza:
Nem írtad,milyen op.rendszert telepítettél a gépedre,de enyém pl.sp3-as,alapból feltesz egy drivert -ez abban az esetben hiányozhat,ha pl.nem általános a vid.kártyád(ATI,vagy Nvídia)-az everest- et nézd meg újra,hátha csak átfutottál rajta,de ha tényleg nem olyan ismert a kártya, akkor előfordulhat,hogy nem ismeri fel-akkor marad amit írt valaki,hogy kiveszed azt a két csavart és megnézed magad, mi van ráírva-ne aggódj,ez is csak 2 perc.
2009. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!