Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra tettem egy gépet, de...

Újra tettem egy gépet, de nincs meg az alaplap cd-je semmi sincs meg, és nincs hang. Honnan lehet drivereket letölteni, illetve van olyan program ami felismeri hogy milyen driver kell hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a konfigot hogy milyen és a kérdezgetés helyett googleban keress rá.

Ha már ennyire zseni vagy hogy ide meg oda teszed a gépet "mi windows frissítésnek hívjuk magyarba" akkor lehetne több eszed is kicsit hogy mit honnan keress.

2011. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megnyitsz egy sajátgépet, ott egy üres részre jobb katt és tulajdonságok, ott meg megkeresed, hogy eszközkezelő, abban megnézed, hogy milyen a hangkártya, és azt beírod a google-ba és még azt is mögé írod, hogy driver... :) aztán downolad és telepíted és ha mindent jól csináltál akkor van hang :)
2011. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm nem vagyok, olyan óriási zseni ezek terén, ezért bátorkodtam volna itt megkérdezni, kedves válaszoló. És ahelyett, hogy engem "oltogatsz", inkább egy értelmes ötletet írhattál volna.
2011. jan. 6. 20:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm második :)
2011. jan. 6. 20:38
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Te meg kicsit részletesebben tehetnéd fel a kérdést!


Kb. vagy 6 chipset gyártó cég csinál hangchipeket. Nem tudjuk kiszopni az ujjunkból, hogy neked melyik van.


Sokat segítene, ha legalább az alaplapod pontos típusát elárulni. Sőt, még azt se tudjuk, hogy Laptopról vagy asztali PC-ről van-e szó, azt meg végképp nem, hogy milyen operációs rendszer telepítettél?

2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A drivereket a net-en kell megkeresni.

Ha minden megvan és működik, akkor a Driver Magician nevű programmal lehet lementeni őket. Így a Windows újratelepítésekor egy kattintással visszatelepíthető az összes használt driver.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

Tudod itt szerintem senkinek sincs annyi ideje hogy heteken keresztül azt kérdezgesse minden kérdezgetőtől hogy vajon mit is kérdez igazából?

Nem hiszem el hogy nincs annyi eszed hogy meg nézd hogy milyen alaplap, hangkártya,video kártya van benne és az alapján rá keress a neten.

Most mit vártál itt hogy küldöm neked a komplett driver lemezt?

Milyen programot akarsz? Ami magától kitalálja és feltelepíti neked? Van de fizetős.

Amúgy meg minden gyártónak van saját oldala ahonnan mindent le lehet tölteni. Elég részletes volt a részlet szegény kérdésedhez?

2011. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!