Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani a...

General kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani a Wordben a dokumentumomat?

Figyelt kérdés

2007-es Office-t használok, és a tegnapi egész napos melóm nincs meg pedig nagyon jó lenne, mert mindjárt le kell adnom a szakdogát. Nem tudom, hogy hogyan történt. Lehet este már nagyon fáradt voltam és nem mentettem... Nem tudom...

Szal az automatikus helyreállítás be van kapcsolva, és ezért remélem, hogy valahogyan vissza lehet hozni. Ha valaki tud az kérem segítsen, mert most nagy szarban vagyok!


Előre is köszi


2011. jan. 6. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez probléma. A baj, ha rányomtál az elvetésre kilépéskor, nem tartja meg a biztonsági mentéseket. Ha kifagy a program vagy valami, akkor ugye nem volt elvetve a dolog, és felkínálja a visszaállítást. Mindenesetre google és derítsd ki, hova rakja a biztonsági mentéseket, és túrd át a mappát
2011. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!