Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad/laggol ennyire a...

Whisperer kérdése:

Miért akad/laggol ennyire a Minecraft Beta?

Figyelt kérdés

Eddig az Alpha egész jól elfutott, de most hogy a Beta-t felraktam nagyon szaggat. Anyira hogy nem lehet játszani...


Gép adatai:


Operációs rendszer: Windows 7 Enterprise

Processzor: Intel(R) Atom(TM) CPU N450 @1.66GHz 1.67GHz

Memória: 1024MB RAM

Rendszer típusa: 32bites operációs rendszer


2011. jan. 4. 17:52
 1/2 anonim válasza:

Kedves Whisperer!


Az nagyon fontos, hogy eredeti-e a játékod, illetve tudod-e frissíteni. Azért mondom ezt, mert amikor kijött a Beta, az első 1-2 napon hibás volt. A játék készítője beletette a játékba, hogy amikor kivágsz egy fát, a lombozata fokozatosan elbomlik. Ez a rész és még sok más dolog hibásan jelent meg a legelső BETA verzióban és valóban elég komoly teljesítmény csökkenéseket eredményezett. A srác (Notch) azóta javította a hibát.

Az aktuális verzió: BETA 1.1_02. Ha nem ez a verziód van meg, akkor próbáld megszerezni. Más okról nem nagyon tudok mi lassíthatja. Nem írtál videókártya adatot ha jól látom. Hát a géped még pont a határán mozog annak, hogy jól működjön a játék.


CPU: 1,7 Ghz (Windows XP)

CPU: 2Ghz + (Windows 7)

RAM: 1GB

VGA: 128MB



Ajánlott:


CPU: Dual-Core 2Ghz+

RAM: 2GB

VGA: 128MB


Van azonban hozzá egy kis program ami elvileg segíthet neked. A neve MCBooster


Innen töltheted le ingyenesen:

[link]


Ennyit tudtam segíteni. Remélem megjavul!

2011. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem végig jó a minecraft de amióta felfrissítettem 1.5nél ujabra már laggol volt egy béna laggoló modom letöröltem

de akkor is laggol segítség!

2011. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!