Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepíteni a...

Hogyan kell telepíteni a windows xp sp2-t, ha már van a gépemen xp sp3?

Figyelt kérdés
Egy probléma miatt kénytelen vagyok visszatérni a 2. javítócsomaghoz.
2011. jan. 4. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult - programok telepítése és ott kattints arra, hogy windows frissítések mutatása, aztán jobb klikkel távolítsd el a SP3-at... Bár rég láttam XP-t, azt hiszem így kellett.
2011. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyet találtam,hogy Windows xp software updates-Hotfix for windows xp (KB954550-v5), és ugyanez csak más számokkal (KB915800-v4).

Ezek azok?Melyiket töröljem?

2011. jan. 4. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
minek kell az sp2, ha sp3 van?
2011. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, minek? Hiszen az SP3-ban "benne van" az SP1 és SP2 is.

Innen letöltheted az SP2-t: [link]


Egyébként butaságot csinálsz, mert egy: nem biztos, hogy telepitheted az SP3 mellett, mert figyelmeztethet, hogy magasabb rendű csomag már van a gépen. Kettő: Ha meg letörlöd az SP3-at és utána telepited az SP2-t, akkor meg nem kapsz a Mikrofostól terméktámogatást, amit 2014 közepéig automatikusan megkapsz. Akkor hogy fog géped reagálni az időközben bejött uj dolgokra? Csak csodálkozni fogsz és majd irod ide a kérdéseket, hogy gépem ezt se tudja, azt se tudja...

Tanulmányozzad:

[link]

2011. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint minden a Nokia 5230-asom miatt van.Vettem hozzá egy adatkábelt(CA-101),de nem ismeri fel a gép.Megoldásnak meg írták,hogy akinek XP SP3-a!!! van,az csinálja ezt,meg azt meg és jó lesz.Megpróbáltam és nem jött össze.Ezért gondoltam,ha visszarakom az sp2-es xp-t,akkor jó lesz,de nem lett.És már k....ra idegesít,hogy nem ismeri fel.
2011. jan. 5. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
nem adtak a telefonhoz CD-t? ha adtak, akkor le kell futtatni a rajta lévő telepítőt, és ha még mindig nem megy, akkor már nem tudok többet segíteni
2011. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem adtak,hogy száradna le a keze a skót (vagyis finn) fajtájának.A nokia oldalán meg nincs megfelelő driver.Úgyhogy b..sza meg a Nokia!
2011. jan. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!