Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képfájlos játékot nem lehet...

Képfájlos játékot nem lehet úgy darabolni mondjuk ami 7-8 GB hogy ne kelljen még külön egyesíteni még telepítés előtt? mert az írom nem írja a dl lemezt

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Ha nem tudsz DL lemezt írni, keress DVD5 (vagy 2xDVD5) verziót a játékból, és ha van olyan, akkor azokat külön-külön ki tudod írni sima lemezekre.

Vagy vegyél új DVD írót.

Esetleg egy régi íróprogram miatt is lehett, hogy nem tudsz DL lemezt írni, mégha az íród tudná is.

2011. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt hol tudom megnézni hogy milyen formátumokat ir a meghajtom?

meg kB mennyibe kerül egy dl író?

2011. jan. 4. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg kis rajznak is kell lennie a meghajtó előlapján, hogy mit tud, de ha nincs, akkor a meghajtó leírásában, kiskönyvében benne van. Ha nincs meg a könyv sem, akkor a típus alapján keress rá, a gyártó honlapján fenn van.


Az új írók mindegyike tud már DL-t írni, a legolcsóbb is.


Ha Nero-t használsz, az csak a 7-es és annál újabb verziónál kezeli a DL lemezt. A többi programot nem tudom, én Nero-t használok.

2011. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!