Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha már újra lett telepítve a...

Ha már újra lett telepítve a gép 2x is, nem lehet megmenteni cuccokat, amelyek a telepítésnél elvileg elvesztek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kiterjesztést kell megadni...
2009. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kiterjesztést pl.: jpg lépek...nem nehéz használni, vezet a program értelemszerűen. Mentésnek másik particiót kell megadni...tehát c-n futtatod, és a d-re mentesz. Kíváncsi vagyok sikerül-e valami...!
2009. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem sikerült. végigfuttattam az egyik pendrive-on, hát 1 kép nem rossz, h visszajött. Viszont ettől eszembejutoto egy másik is.A képeket amelyek fontosak voltak, a digitális fényk.gépemmel csináltam, és tudom, h nem volt lefromáza, csak akkor volt, amikor legelőször vettem. Arról nemtudnám vhogy megmentenia képeket? Végigfuttatam rajta is, viszont csak azkat a képeket adta vissza, amelyeket nemrég töröltem ki, kivéve azt az egyet amit említettem h jó h meglett, azt vmikor tavaly előtt ősszel csináltam. szóval nem értem h ha tavaly előtt őszről 1-e visszadobott, a többit miért nem dobja vissza??
2009. jan. 30. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!