Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj ezzel a nyomorult...

Mi a baj ezzel a nyomorult Office-al?

Figyelt kérdés
Leszedtem, felraktam. De később meg le kelett törölnöm mert egyrészt nem kellett másrészt kellett a szabad hely. De nem működött az eltávolítója. Mondjuk a telepítése is kész kínszenvedés volt. Össze-vissza csomagoltam ki-be mindent meg áthelyeztem ide oda. Szóval már a telepítése se ment normálisan. De az eltávolítása meg egyátalán nem. Nem talált valamilyen fájlt. Ezért kézzel töröltem az Office mappát a Program Filesból, kitakarítottam a registryt, CCleanerrel pedig töröltem a bejegyzését a telepített programok listájából. De most a Windows Update-nél mindig mutatja a Biztonsági frissítés az officehoz. Már megpróbáltam elrejteni a frissítést, de hiába nyomom rá, mindig megjelenik. Hogyan tudnám elérni hogy békén hagyjanak ezzel a rohadt officeos frissítésekkel?
2011. jan. 1. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem olvasnád el a kiegészítést ugye? Véletlenül se! A kérdésem az hogy "Hogyan tudnám elérni hogy békén hagyjanak ezzel a rohadt officeos frissítésekkel?". Nem pedig az hogy milyen másik programot használjak. Én is ismerem az openofficet de attól hogy azt felteszem még nyaggatni fog ezekkel a hülye frissítésekkel.
2011. jan. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!