Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a hibaüzenet ablak mit jelent?

Ez a hibaüzenet ablak mit jelent?

Figyelt kérdés
Vettem egy játékot (hangsúlyozom, hogy VETTEM), feltelepítettem, és indításnál a következő hibaüzenetet adja ki: [link] Én egyszerűen értelmezni sem tudom, hogy mi a baja, ezáltal a megoldásra ötletem sincs. Szerintetek? Megoldás?
2010. dec. 31. 13:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mivel arról beszél, hogy nem sikerült ablakba renderelni, meg teljesítménynövelés, stb, próbáltam a konfigurálást babrálni, próbáltam ablakban és teljes képernyőn indítani, több féle felbontással, több féle képminőségen, textúrákkal, stb, de nem sikerült.
2010. dec. 31. 13:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Segítene, ha leírnád, hogy konkrétan melyik játékról van szó, és milyen videokártyád van.
2010. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem bírja a géped?Bár Bus Driver-nél elég fura lenne mert nem olyan jó a grafikája.
2010. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bus Driver a neve (ha ismered freddyD-t, akkor a játékot is ismered :D). nVidia GeForce 9300M, laptop.
2010. dec. 31. 13:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad, hogy Bus Driver? XD
2010. dec. 31. 13:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaa, hogy írja fent, nem is figyeltem. Akkor meg az első volt hülye kérdés. :D
2010. dec. 31. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig a videokártyánnak bírnia kéne.Ahogy a hibaüzenet is írta nézd meg a kézikönyvében.
2010. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha lenne kézikönyv. :D Dehát ne várjuk már el a Tescotól, hogy egy értelmes kiadást adjon. :S


Minden követelménynek megfelel, különben nem vettem volna meg.

2010. dec. 31. 13:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem volt hülye kérdés, mert mondjuk egy AGP/PCI/PCIe Bus Driver hibaüzenete is lehetett volna. Ilyen kifejezés létezik, nem volt egyértelmű, hogy a játék neve.


Egyébként az opengl driverrel van baj, az nem tud "ablakba renderelni", vagyis nem talál megfelelő pixelformátumot.


A legfrissebb nvidia driver fent van? Ha nem tévedek, akkor 260.99 kellene, hogy legyen.


[link]


Innen szedd le és telepítsd fel.

2010. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Bár Everest szerint nincs baj vele. Na mindegy, egy próbát megér. :)
2010. dec. 31. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!