Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám működésre bírni...

Hogyan tudnám működésre bírni After Effects CS5ben a Steady Move plugint?

Figyelt kérdés
A feladatom, hogy MTS (AVCHD) fájlt képstabilizáljak a Steady Move-val, mert más nincs. CS5-höz nem akar felmenni, mert azt írja, hogy a plugin helytelenül van telepítve. CS4 meg nem kezeli ezt a formátumot. Most mit csináljak?
2010. dec. 30. 13:35
 1/4 anonim válasza:

nemtudom... de talán tudok segíteni ezzel.

Írd be a youtube-ba hogy After Effects CS5 Steady Move plugin tutorial, talán ez segít...

2010. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vagy a google-ba
2010. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 blex ***** válasza:
én a cs4-es premierrel vígan vagdosom az mts fájlokat, nem hiszem, hogy a "hozzá tartozó" after nem kezelné...
2010. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amint kijelölöm CS4ben az MTS fájlomat, unsupported. Egyik oldalon olvastam, hogy a cs4 nem támogat "mindenféle" avchd-t, kamerától függ. Valszeg az enyém pont nem tartozik bele. :\ CS5ben meg nem jó se a Boris effekt gyűjtemény, se a Steady Move.. Fogalmam sincs, mit csináljak :D Már próbáltam Pinnacle meg Ulead sutdiokat, sony vegast használtam már évek óta, de abba nincs egy épkézláb plugin, virtual dub deshaker plugin lenne a legjobb, de az csak avit kezel, és nem akarok összevissza konvertálni... De most tényleg, semmit nem tudok csinálni. semmit. és akkor ezért kérnek pénzt. megvettem volna mondjuk Premieret meg az AA-t, és dobhatnám ki.
2010. dec. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!