Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kitörölni, vagy...

Hogy lehet kitörölni, vagy kitalálni a jelszót NOD32höz?

Figyelt kérdés

számítógép szerelők telepítették a vírusirtóm, és tettek rá valami jelszót amit nem tudok. De enélkül nem tudom kikapcsolni a vírusirtót..mit tudok csinálni?az Esetnél van valami segitség de nem tudom eredeti e a vírusirtó így nem merek oda irni:


[link]


2010. dec. 28. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A licenszkód egyik része a felhasználói név: EAV-..., másik része a jelszó, ez csak csillagozva jelenik meg. Vagyis valódi lehet, amelyik mindennap többször is frissiti magát, a Tálca jobb sarkában zöld az ikonja. Miért akarod kikapcsolni? Egyébként nekem valódi ESS-em van, Tálca jobb sarkában rákattintasz az ikonjára, ott lehet letiltani. (Valós idejű fájlrendszervédelem, illetve vírus- és kémprogram védelem letiltása).

Ja és írjál nekik nyugodtan, csak akkor tud belelépni a Sicontact informatikusa a gépedre, ha te is hozzájárulsz. Így legalább kiderül, hogy valódi-e? Szerintem 30 napos próbaverzió lehet, annak valódi a licensze.

2010. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért akarom mert a nod nem hagyja frissíteni az msnem... mert kiírtja azzal hogy vírus..ehhez kéne kikapcsolnom egy picit de NEMTUDOM mert vmi jelsózt kér amit én baromira nem tudok :] de ha írok az eseteseknek és esetleg kiderül h törvénytelenül hasznáom akkor nem tilthatják le? meg nemis tudom mit irtak be felhasználónak a számítógépszerelők..
2010. dec. 29. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!