Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ajánlana egy hatásos...

Valaki ajánlana egy hatásos netgyorítót?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egyáltalán a számítógéptől függ, vagy befolyásolható, de a lehet turbózni, akkor ajánlana valaki egy jót? Előre kösz.
2010. dec. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt régen egy XP regfájl, de nem tudom már a nevét. A Mister XP-vel kapcsolatban van, ennyi biztos. Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen internet hozzáférésed van (adsl, isdn tudja fene). Hogy tényleg gyorsít-e?

Nem hiszem, hogy 1-2%-nál többet gyorsítana, azt meg belehet tudni az ingadozásnak, ami a legnagyobb és a garantált sávszélesség közötti tartományban mozog ;).

Gyorsabb internetelérést szeretnél? Érdeklődj a szolgáltatódnál nagyobb sávszélességű csomag iránt. Nem fog menni ilyen trükkökkel :)

2010. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gép is befolyásolja, igen: 40 MB-s digi net, ami laptopon hozza, amit kell, 10 éves pc-n vajon miért pár kb-al tölt? Mert a gép nem bír többel dolgozni (értem ez alatt írást, olvasást, betöltést).
2010. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfizetsz egy nagyobb csomagra, azt majd turbózza neked.
2010. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam: Gyorsítsunk a netünkön!

Start menü – Run – írjuk be: gpedit.msc, majd okézzuk le. A Group Policy (Csoportházirend) nevű alkalmazás nyílik meg, majd menjünk a Számítógép konfigurációja – Felügyeleti sablonok – Hálózat – QoS csomagütemező könyvtárba, és ott az A foglalható sávszélesség korlátozására kattintsunk kétszer. Klikkeljünk az Engedélyezvére, a 20-as számot írjuk át 0-ra. Ezután kattintsunk kétszer az Időzítési egység beállítására, ott szintén kattintsunk arra, hogy Engedélyezve, a 10-es értéket írjuk át 0-ra.



Itt: [link]

2010. dec. 24. 21:49
 5/7 A kérdező kommentje:
ez működhet?
2010. dec. 24. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálod és gyorsabbnak akarod hinni lehet hogy gyorsabbnak is fogod látni.
2010. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felgyorsul tőle a neted egy kicsit (attól amit leírtál) DE nincs netgyorsító program ami működik, ha gyorsabb net kell fizess elő gyorsabbra. Egyetlen megoldás ez.
2010. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!