Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nintendo DSi játékhoz hol...

Nintendo DSi játékhoz hol tudok letölteni leírást, használati utmutatót?

Figyelt kérdés
Tok nélkül vettem két játékot a lányomnak(így sokkal olcsóbb)de szerintem többet tud a játék,mint amit kisilabizáltam,ill megértettem angolul.Leírás kéne hozzá.Szerintetek honnan töltsek le.Rákerestem,de nem jött össze.Kutyusos nevelgetős,és pónilovas nevelgetős.
2010. dec. 23. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Megtudnád mondani a két játék nevét, úgy könnyebb lenne megtalálni a hozzá való kézikönyvet :D Kellemes ünnepeket előre is!:-)
2010. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi előre is.A játékok neve:Nintendogs,kutyusos nevelgetős,és My Little pony , ez is olyasféle, lovagolni lehet,ápolni,versenyeket nyerni..stb.Annyira rájöttünk hogy a mikrofonba kell beszélni,de magyarul vagy angolul nem tudom,mert a kutyus nem reagál..Szegénykém,a Jézuska hozta és alig tud vele játszani.De amúgy 20ezer körül lett volna a két játék,így meg 7 ezer ft volt.Már csak a leirás hiányzik..:-)

Neked is kellemes ünnepeket,boldog uj évet !

2010. dec. 30. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!A NintenDogs-nak találtam útmutatót, a My Little Pony-nak még keresem:) A link itt van: [link] .Írd be az ott megjelenő számomat a nyilak közé, majd kattints a letöltésre és letölti.Vigyázz, hogy maga a böngésző töltse le, mert a letöltésvezérlők képesek más, .php állományú fájlokat letölteni, és nem magát a PDF fájlját.Amint megvan a másik játék kézikönyve, írok és linkelek!Neked is Kellemes ünnepeket, illetve boldog új évet.És a lányodnak pedig jó játékot kívánok:)
2010. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a lovas játékhoz már nem találok útmutatót, mert ott inkább az igazi, plüss játékokhoz való kézikönyvre mutat:( Sajnálom:(
2011. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!