Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam Cod2-es szervert,...

Csináltam Cod2-es szervert, csak rajtam kívül más nem tud feljönni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a "Start New Server"-rel csináltad ahoz eredeti játékkal lehet csak felmenni vagy ha jelszót kér nekik akkor kapcsold ki a szerver jelszót
2010. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
portforward
2010. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha van routered, akkor valóban ahogy az előző válaszadó is írta, portforwardot kell beállítani. Ha beírod a routered típusát, segítek benne.


Ha nincs routered, akkor vagy hozzáadod a programot a windows tűzfal kivételeihez (ajánlott), vagy kikapcsolod a tűzfaladat addig amíg játszotok.(nem ajánlott)

2011. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
routerem van, azt már az elején megcsináltam. csak az a próbléma h csak én tudok felmenni. másoknak túlszámol
2011. jan. 11. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Routerben beállítottad, hogy a cod2 szerver/kliens által használt udp, és tcp portokat továbbítsa a szervert futtató számítógép ip címére?


Mert szerintem nem. Az a hiba amit írsz csak ennek hiányában szokott előfordulni. :)

2011. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
linksys a routerem. pls akk segíts :S
2011. jan. 12. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt van angolul egy leírás képekkel lépésről lépésre:

[link]


Összefoglalom a lényeget: Bejelentkezel a routered kezelőfelületébe, ott application&gaming, majd a listában az általam linkelt oldal alján látott képek alapján állítsd be a dolgokat. Ne felejtsd el az enable ikont bepipálni, és ha készvagy, akkor a Save Settings gombra rákattintani.

2011. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Oláh Péter válasza:
vagy esetleg hogy ha van vírusírtó a gépeden azt is kikapcsolhatod...
2011. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy vírusirtónak semmi köze ehhez. A tűzfalnak van, de az más. S azt se illik kikapcsolni, kivételt kell hozzáadni a tűzfal szabályaihoz...


Azonban itt a router volt a gond.

2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

routerrel volt a baj^^

nem jól állítottam be

2011. márc. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!