Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Arra szerintetek van esély,...

Arra szerintetek van esély, hogy olyan boltban pl. Photohall, ahol adnak el gépeket, foglalkoznak pl. driver vagy windows újratelepítéssel?

Figyelt kérdés

Vagy ha ilyen helyeken nem akkor hol? És garanciás gépekre ezt megcsinálják vajon ingyen? Ha nem akkor kb. mennyibe kerül az ilyesmi?

sajna én még egy driver újrarakást sem merek bevállalni,ahhoz túlságosan félek, hogy vmi olyat csinálok, amit nem bírok később helyrehozni, pedig lehet nem is windowst kéne újrarakni csak egy drivert....


2010. dec. 21. 21:10
 1/6 bp1985 ***** válasza:
A photohall, meg ezek, nem szerviz. Erre vannak a számtech boltok. Ott megcsinálják, de kérni fogják az eredeti cd-t. Viszont nem tudsz nagyon elcseszni semmit sem a telepítésnél. Berakod a windows cd-t, és nyomogatod a tovább gombot. Beírod a széria számot, és ennyi. Driver telepítés pedig úgy néz ki, hogy letöltöd a gyártó oldaláról, majd azt is feltelepíted. Ott is csak a tovább-ra kell kattintani.
2010. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ok, köszi. Na, nálam ott kezdődnek a problémák, hogy nem tudom eldönteni, hogy vajon melyik lehet a videokártya drivere...(valszeg ha azt újraraknám, az megoldaná a problémát) Van valami olyasmi, hogy display driver. Ez lehet az? Meg igazából van még egy csomó dolog, amit annó nem én raktam fel, úgyh nem tudom, hogy mik azok...

Meg a másik szerintem fontos info, hogy van egy win7 is a gépemen az xp mellett. Annak semmi baja, az működik rendesen. Ha leszedném a display drivert mondjuk, mert tegyük fel, h azt kell, akkor az a win7 működésében nem okozna problémát? A két rendszer esetében a driverek is függetlenek egymástól?

2010. dec. 21. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd el ismerőshöz, vagy szervízbe, ott megoldják.


Ha a közelemben laksz, írj üzenetet, akkor néhány ezerért megoldom neked az összes problémád (számlára).

2010. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Szóval:) Megnézed, hogy milyen videokártya van a gépedbe. Felmész a gyártó cég oldalára. A keresőbe beírod a tipust pontosan. pl ha nvidia gtx 460-ad van, akkor beírod, hogy gtx460. Ott lesznek a hozzá való driverek. Azt letöltöd. A régit a programok telepítése-törlésénél kitörlöd. Felrakod az újat. Ujraindítod a gépedet, és voilá, menni fog:) Ha valami nem megy, segítek neked ingyen:)
2010. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen, így előre is. :)

Karácsonykor nem szeretnélek zargatni, de utána ahogy magamat ismerem biztosan szeretnék egy-két dolgot majd kérdezni. Írnál légyszi egy e-mailt, hogy megtudjam a címed, és oda írhassak? Ott picit gördülékenyebb lenne a beszélgetés.

2010. dec. 23. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most néztem, nálam nincsenek így külön felsorolva a driverek, annyi van, h nvidia drivers... Ez normális így? Én le nem merem szedni az egészet:/
2010. dec. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!