Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne megcsinálni hogy több avi fájlból egy dvd formátumú fájlt csináljak amit lejátszik egy sima asztali lejátszó?

Figyelt kérdés

Az uncsiméknak akarok karácsonyra írni ki mesét, konkrétan az Utolsó léghajlítóra gondoltam.


Az a gond hogy a lejátszójuk nem játssza le a divx-es fájlokat, szal találni kellene valami megoldást.


Ha valaki tud segíteni akkor írja már le hogy hogyan lehetne ezt megoldani


2010. dec. 19. 18:26
 1/5 anonim válasza:

Szia


Konvertáld át.pl ezzel:

[link]

2010. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CONVERTXTODVD.Ez a legjobb.Konvertál,menüt készít,ír.PIRATECLUB.HU - ról letölthető.
2010. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, most csinálom épp, de nem tudom hogy jó lesz-e mert nekem úgy kellene hogy több videó legyen egy dvd-n. Azt tudod hogy kell?
2010. dec. 22. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy beleteszed a fájlokat a konvertálóba,majd elindítod.Ha azt írja ki a végén hogy a konvertálás kiváló vagy jó,akkor rendben.Ha viszont közepes vagy rossz,akkor csökkenteni kell a fájlok számát.Ha többet akarsz így egyre tenni,érdemes dupla rétegű lemezt használni,és erre beállítani a konvertálót.
2010. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!