Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy pps-t és nagyon...

Kaptam egy pps-t és nagyon tetszik a zene alatta. Honnan tudom meg, hogy mi a szám címe? Hol találom meg a pps-en belül ezt a hangfile-t?

Figyelt kérdés

lementettem ppt-be, de egyszerűen nem találom ezt a zenefilet.

köszi


2009. jan. 21. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az teljesen be van ágyazva a file-ba a képek közé.

Ha esetleg elküldöd meghallgatom milyen zene hátha ismerős, vagy ha nem akkor egy trükkel lehet kiszedni, el kell indítani és egy audió programmal föl lehet venni.

Ha el lehet küldeni akkor küldj egy pü.-t és megadom az e-mail címemet.

2009. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én erre a Sony ericcson telefonomnak a track ID szolgáltatását vesszem igénybe csak a adatforgalmi díjat kell fizetnem és felveszem a zenéből egy 10mp részletet elküldöm ők meg SMS be vissza küldik az előadod a szám címét :)
2009. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lementetted ppt-bemenj bele a diavetítésbe- Áttűnés -hang és megtalálod a zene címét amivel készült a pps.
2009. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!

az animációk, áttűnés hangja alatt (mellett) találtam meg!

(office2007)

Köszi mégegyszer!

2009. febr. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!