Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amibe...

-Igazmondó- kérdése:

Van olyan program amibe beírom egy érintett fél ip címét és meg tudom nézni hogy mit csinál jelenleg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 14:11
 1/9 anonim válasza:
Te Igazmondó, ne ijesztgess!:)
2010. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
es olyan ami átutal pár ezer eurot????????????
2010. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
89%

nem hinném, és nem is örülnék neki.

mi lenne h meg tudnád mondani az IP címem alapján azt hogy épp zuhanyozok vagy ebédelek vagy netán az asszonyommal épp házaséletet élek.

sőt még akár azt is hogy milyen színű a zoknim...


na neee ilyen világ remélem nem jön még el.



ha a számítógépen végzett tevékenységre gondolsz az már más tészta. azt nem tudom mivel ilyennel én nem szoktam és nem is akarok foglalkozni.

ugyanis undorító dolognak tartom azt hogy mások magánéletében és titkiban kutassak.

sőt én még elítélendőnek is tartom. Remélem a törvény is...


Boldog Karácsonyt...

2010. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van a neve teamviewer...

ha az az ember is letölti és ha megadja a jelszót meg az ID cimet akkor kutakodhatsz a saját gépébe

2010. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsonak: azert tegyük hozzä, hogy a teamviewernek mindket gepen futnia kell, ismerned kell a mäsik gep teamviewere ältal generält ID cimet, a mindig ujra generält (esetleg ällandora beällitott) jelszot. Nem epp erre talältäk ki. (de lehet hasznälni erre is. Bär, ugy belassul töle a "megfigylet" gep, illetve olyan ablakok ugranak fel, hogy lehetetlen nem eszrevenni)
2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyszámú olyan - illegális - program létezik, amivel be tudsz hatolni más gépére, a neten keresztül és a tudta nélkül telepíthetsz olyan programot, ami utána megmutatja neked, mit csinál éppen a felhasználó. pl NetBus
2010. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jovanny ***** válasza:
A DameWare is ilyen, de adminisztrátori jogosultság kell az érintett gépen, és egy kis ablak van az alsó sarokban, hogy valaki épp feljelentkezett. Hál istennek. A cégnél ezt használjuk rendszergazdák. Olyan meg ne is legyen, amilyenre Te gondolsz.
2010. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hallottam valami ilyesmiről, hogy pl beírja a progiba az ip címet és az megmutatja hogy az érintett félről pl azt hogy belépet megnézni az e-mailjeit és az email címet meg a jelszót látta az aki használta a progit és sok más ilyen dolog. Biztos a profi hackerek megtudják ezt csinálni...
2010. dec. 14. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaha akarsz ilyet, egy egyszerűbb, és kicsit lassú programot egész könnyen meg lehet irni.

De ha ilyesmire használod simán mehetsz akár a börtönbe is. :)

2010. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!