Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Némi szövegszerkesztési...

Némi szövegszerkesztési problémám akadt - mit csináljak a sorközzel?

Figyelt kérdés
Egy beadandót csinálok, már végeztem vele, fáj a hátam az órák hosszat való üléstől, és legszívesebbe ordítani van kedvem, mert egy hülye izét nem tudok megcsinálni. Szóval, OpenOffice-om van, és beállítottam a sorközt két centire. Minden jó is lenne, ha a sorközök tényleg mindenhol kétcentisek lennének. De nem. Van, ahol közvetlen egymás alatt vannak a sorok, nem lehet elkülöníteni őket (pedig kellene, mert bibliográfiáról van szó, ahol fontos), és ha megnézem, kétcentis-e a sorköz, azt írja ki, hogy két centi, és mégis. Mit csináljak vele, hogy úgy is nézzen ki, mintha mindenhol ugyanakkora sorköz lenne? Bocsi a hülyepics.s kérdésért, de már tényleg sikítani volna kedvem. Annyit szórakoztam vele, és most ez a hülyeség...
2010. dec. 12. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen még nem fordult elő.

Próbáld meg azt, hogy jelölj ki mindent (ctrl+a), majd formátum/bekezdés/sorköz, és állítsd rögzített - 2cm-re, hátha visszaáll.

2010. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem éppen a Windows XP szivat, tudom, hogy gutaütés. Nézd meg ezen a Fórumon, biztosan más is kérdezte már. [link]
2010. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: azt már próbáltam, és nem megy. :(


Második: megnézem, köszi!

2010. dec. 12. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!