Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TeamViewer programmal miért...

TeamViewer programmal miért nem tudok kapcsolódni máshoz?

Figyelt kérdés

Azelőtt működőt most meg már nem akar.Elindítom, lent zöld pipa van ami elvileg jó ,de ha csatlakozni akarok akkor bejön egy kis ablak ezzel a ki írással No connection to partner és az ID száma az illetőnek és Reason unknown.Le okézom mert mást nem tudok akkor hirtelen lent zöld pipa helyett piros x lesz és utána visszaáll zöldre..

Tűzfalba is már lett babrálva sem lett jó stb.Nem tudom mit kellene csinálni.

Valaki tud valamit akkor ossza meg! Köszi


2009. jan. 20. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakran használom, és még nem találkoztam ilyen problémával. Remélem megoldódik. Másik gépen, azonos netkapcsolaton / másik netkapcsolaton, azonos gépen próbáltad?
2009. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,másik gépünkön működik..

Felrakom a teamviewer 3.5.4011 es verziót ami free lincensel van.Nekem meg mégis trial-t ír ki ugyanaz ,miközben másnál teljesen free.

Már sokszor letöröltem stb de amugy akármilyen verziót rakok fel egyiksem működik..

2009. jan. 21. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Azelőtt működöt,utóbbi időbe nem akar..

Nem tudom mit kellene csinálni...

2009. jan. 21. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

a legújabb vagy azonos verzió legyen mind2 gépen..

frissítsétek az előző verzióját

[link]

2012. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz,de azóta (3 éve :D)jó,magától helyreállt,és mindig a legfrissebb volt fent :)
2012. márc. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!