Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok nekem olyan program...

Mondanátok nekem olyan programot, ami hasonló, mint a driver detective, de működik is?

Figyelt kérdés
Szeretném automatán frissíteni a drivereimet, de egy csomó kereső progi csak kiírja, h mit kéne, aztán letölteni már csak pénzért tudnám..:S... Van olyan, amelyik nem demo, nem trial, de ingyenes,és rendesen működik? Köszönöm előre is!
2010. dec. 7. 11:37
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Láma koromban, még is bedőltem az ilyen programoknak. Aztán jó pár rendszerösszeomlás / belassulás után megtanultam, hogy jobb ha manuálisan frissítek.


Egyedül a chipset / video driver van összefüggésben a teljesítménnyel (esetleg külső merevlemez vezérlő, ha használsz ilyet). Szóval rakd fel az SIW -et vagy az Everest -et, nézd meg milyen chipset -el rendelkezik az alaplapod (északi / déli híd). Ez alapján szedd le, a gyártó honlapjáról a legújabbat. Ugyan így járj el a videokártyánál is. Ha a perifériák jól működnek, értelmetlen cs*sztetni a driver-üket, mert nem lesz tőle gyorsabb a géped.

Amúgy is a számítástechnikában, ami működik azt nem szabad megjavítani.

2010. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, szóval nem csak én jártam így... Oké, köszi szépen!
2010. dec. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!