Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy az OmniPage...

Miért van az, hogy az OmniPage karakterfelismerő program a legalapvetőbb (magyar) szavakat sem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Lehet vele valamit csinálni, hogy ne kelljen órákat ülnöm mellette nyomogatni az egeret, mint egy agyalágyult, ha egy 300 oldalas bescannelt dokumentumot végig akarok rajta küldeni?
2010. dec. 6. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd az ügyfélszolgálatot.
2010. dec. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Állítsd a szkennelt felbontást optimálisra.
2010. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

használd helyette, az ABBY FineReader Professional Edition programot!

még a súgója is magyar nyelvű!

külön be lehet állítani a spec. (ékezetes) magyar karakterek jobb felismerését!

több mint 150 nyelv, különleges karaktereinek /kínai, japán, arab, héber stb./ felismerését is tudja!

2010. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a kézikönyv hozzá:

*****

(0.78 MB)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

A próbaváltozatot 15 alkalommal futtatható, vagy 15 órán át használható.


Magyar weblap: [link]

2010. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Arra már rájöttem, hogy hogyan lehet beállítani, hogy ne kelljen nyomkodni, de még így is valószínűleg vagy fél napot igénybe fog venni egy könyv.


Kedves 11:57-es!

Arra gondoltál, ami a 12:27-es belinkelt?

És kedves 12:27-es!

Azt mondod, hogy a próbaverziót 15ször, vagy 15 órán át lehet használni. És a teljes verzió? Úgy értem az is letölthető ingyen, vagy azt már meg kell venni több tízezer forintért.


Amúgy az eddigi válaszokat nagyon köszönöm

2010. dec. 6. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:

természetesen, mint minden a NET-en ez is elérhető ingyen, csak kicsit keresni kell. (pl. torrent)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Terrentekkel eléggé hadilábon állok, de azért majd megpróbálom.

Egyelőre rájöttem, hogy az OmniPage hogy működik úgy is, ha magára hagyom. Most megpróbálom, hogy ezzel mennyire jutok, milyen fájlt csinál és mennyi idő alatt, aztán majd azt is megnézem, amit linkeltél és írok, ha valami probléma van. :)

2010. dec. 6. 16:53
 9/14 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam.

A torrenteket sehogy sem akarja letölteni a gépem. Kerestem a Google-ben, de eddig mindennel, amit kiadott, volt valami probléma. Nem akarta a gépem letölteni, nem töltődött le rendesen, nem akart elindulni...

Úgyhogy nagyon hálás lennék, ha írnátok még linkeket. Hátha valahol bejön

2010. dec. 7. 16:38
 10/14 anonim ***** válasza:
google kereső - qtorrent download - telepit - torrent fájl betölt- letölt - telepit- örül.
2010. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!