Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honan lehet beszerezni ingyene...

Honan lehet beszerezni ingyenes NOD 32- username és pasword-ot?

Figyelt kérdés
Átnéztem az egész google böngészőt de minden full vírusos . Ha van valakinek ingyenes kódja sokat segítene vele előre is köszönöm .N-kore torrentem nincs de fogalmam sincs honnan tudnék letölteni ingyeneset még a mult hónaba találtam de azok má lejártak .
2010. dec. 4. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Torrent,warez,StroggDC...
2010. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Oxa ***** válasza:
88%

Ez a válasz nagyon fájdalmas volt!

Semmit sem kell letölteni!


Beírod a Google-be, hogy "nod32 serial", vagy "nod32 key", stb. és körülnézel! Van jó pár oldal, ahol napi szinten van friss kód!

Így bármikor lejárna a NOD-od, nem kell semmiféle vírusos/vírusgyanús cracket meg FIX-et felpakolnod, hanem lecseréled egy működőre!

Inkább 2 percig vadásszon az ember, mint 2 óráig telepítsen...

2010. dec. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

A bannerben _legális_ kódot találsz, 1-2 hónapig jó.

2010. dec. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Keress rá neten h "tnod", ez automatikusan leszed és berak friss licenszet ha lejár.
2010. dec. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A CHIP Magazin lemezmellékletén és weboldalán fent van a NOD32 és az ESET Smart Security is, és a havi kód is! a kódot pedig a [link] -oldalon lehet kérni
2010. dec. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

SG.hu > Fórum > Felhasználói fórumok > NOD32 > ott újságos kódok vannak

Ingyen, legálisan

2010. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!