Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Directx 10-es videókártyám...

Ha Directx 10-es videókártyám van és telepítek Directx 11-et rá, lesz valami változás pozitív irányba, vagy ugyanaz lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Arra nem fogsz DX11-et telepíteni. Vagy támogatja, vagy nem. Ha utóbbi, akkor venned kell modernebbet.
2010. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltenni fel tudja, csak épp a dx11-es fícsörök nem fognak menni. B*szdki, ha hülyevagy hozzá mi a f*sznak butítasz másokat is?
2010. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1. válaszolónak, nem kell cseszegetni, ugyanis az volt a kérdés, hogy a VIDEÓKÁRTYÁRA tud-e directx11-et telepíteni, és arra a büdös életbe nem fog felrakni semmit :) Értelmeszerűen, ha az oprendszer támogatja a dx11-et (win7), és dx11-es videókártyád van, akkor dx11-et használsz. Ha már valamelyik eltér a másiktól (pl.: a windows csak dx10-et támogat, vagy a vidikari csak dx 10-et támogat), akkor nem fogsz tudni dx11-et használni.

Az, hogy milyen directx-et támogat az oprendszer egyszerűen meg tudod nézni:

Star->Futtatás... ide írd be, hogy: dxdiag

Sok sikert ;)

2010. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PusH válasza:
Gyökér, nekem is 10es a kártyám dobozán is rajtavan, de 11-et ír a diag....(WIN7)
2012. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aztakuva a videokartyara fellehet barmit is rakni? Na ezt sem tudtam. Ha nem tudom mi az isten fas*a az a directX, hogy mukodik, mi a szerepe, akkor ne magyarazz mar az istenit. Megmondtam, ha hulye vagy, akkor ne okoskodj. Valtozas lehet, igen, mert mas keretrendszer, optimizaltabb lehet, adott esetben meg uj ficsorok is mukodhetnek. Utalom amikor a hulye jon, es hulyit masokat is.
2012. aug. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 netudmeg1997 válasza:

Nagy f"szok vagytok b"zdmeg egyszerüeben nem tudjátok elmagyarázni neki?

Azza lényeg a pl win7 visszi a 11et de nem annak fogja jelezni a videokártyádat ha 10.1-es vegyél egy másik vidit ami direxct x 11.1 es...és a dxdiag diagnosztikai eszközbe meg a képernyöt nézd fent aza videokártya :DDD

(tanuljatok egy kiss infot...)

2014. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!