Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a program, ami nem...

Mi az a program, ami nem Adobe Flash Player, de lehet vele a youtubeon videót nézni?

Figyelt kérdés

Még tavasszal telepítettem az új verziót, de mikor videót akartam nézni, a gép újraindult. Most letöröltem, megint telepítettem, de megint újraindul a gép, ha videót akarok nézni.


Szóval, a t*k*m tele van már ezzel a sz*rral, ezért kérdem, van-e másik progi, amivel lehet youtubeon videót nézni.


Válaszokat előre is köszi!


2010. nov. 30. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
már nem kell hozzá ilyesmi, látogass el a youtube.com/html5 oldalra és alul ha a linkre kattintasz, html5-ben fogja a videókat lejátszani.
2010. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ki fogom próbálni!


Anno tettem fel kérdést, ott azt írták, futtassak le víruskeresést. Lefuttattam már akkor, és nem talált semmit az avastom. IE 8-as a böngészőm.

2010. dec. 1. 00:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem engedi, ugyanúgy kiírja, hogy telepítsem az AFP-t :(
2010. dec. 1. 00:19
 5/12 A kérdező kommentje:
pedig beléptem az oldal alján a verzió kipróbálásába, de még úgy sem engedi :(
2010. dec. 1. 00:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha igazi böngészőre (Chrome, Firefox) váltasz, akkor működni fog a HTML5-ös megoldás. Hagyd az IE-t!
2010. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A belépési oldalon írja, hogy mely böngészők támogatják. A Firefox és az IE egyelőre csak béta verzióban támogatja.

A Flash Playerhez szinte havonta jön ki új verzió. Mindenképpen frissítsd a böngésződdel együtt. Frissíts mindent, az a biztos. (A grafikus meghajtó programot is.)


Azt is jó tudni, hogy a Flash Player IE-hez és a többi böngészőhöz külön Flash lejátszó van. Firefox alatt is elszáll a Fladh?

2010. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nincs Tűzrókám. Megpróbálom azzal, amit IE-hez fejlesztettek AFP-t (elvileg, mikor tavaszal leszedtem az új verziót, mert figyelmeztetett a gép bekapcsoláskor, akkor az az volt, ami az IE-hez való). Ha így se műkszik, hagyom a francba az egészet.
2010. dec. 1. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Novemberben is jött ki új verzió.

Más oldalakon mennek a flashes videók?

2010. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden videós oldalon, ha kattintok a lejátszásra, újraindul a gép. Ez tavasszal így volt. Most leszedtem megint, de még nem próbáltam videót nézni.
2010. dec. 2. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!