Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja az msnnek?

Mi a baja az msnnek?

Figyelt kérdés

tegnap telepítettem ujra a gépet, ma csináltam a programok telepítését, leszedtem a legujjabb msnt felis telepítette de kiir egy hibaüzenetet amit ha bezárok rögtön kilép az msnböl, ha nem zárom be akkor nem lép ki(fura)

itt egy link a hibaüzenetröl: [link]


2010. nov. 28. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player telepítve van a Microsoft Explorerhez? Az új MSN-ek kifejezett igénye, lefagy, ha nincs.
2010. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már leszedtem a legujjabb adobet és még mindíg ugyanaz a helyzet
2010. nov. 28. 15:13
 3/4 anonim válasza:
nekem is ez a problémám.. :( ma pl: lefuttam 5x a vírus irtót utána beléptem msn-re és nem írta ki olyan gyorsan mint azelőtt, azt hittem megszűnt erre egyszer csak újra megjelent :s
2011. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az MSN egyik őrültsége, hogy igen kínosan mániája a dátum és az idő viszonylag pontos beállítása! Nekem már sokszor megoldotta ez a gondot.
2011. febr. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!