Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamit gond van a vírusírtómm...

Valamit gond van a vírusírtómmal. Kiír egy szöveget. Mi ez? Légyszíves, írnátok vmit?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki: A system is required in order to continue with the installation. Please restart system and try again.


Oké, annyit értek, h valamit újra kell indítanom, gondolom az Avg-t vagy nem tom. Mert a számnítógépet próbáltam újraindítani és ugyanaz volt a reakció. Hogy kell egyáltalán újra indítani vagy mi? Meg azt írja ki, h nincs víruskereső a gépemen. És nem engedi feltölteni egyiket sem az Avg-k közül, mindig ez a mondat jelenik meg.


2010. nov. 27. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, az AVG-t távolítsd el, ha esetleg fel van telepítve. Utána regeditben töröld az alábbi kulcsokat, ha léteznek:


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\AVG

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVG

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Grisoft

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Grisoft

HKEY_CURRENT_USER\Software\Avg

HKEY_CURRENT_USER\Software\Grisoft


Sajátgépben töröld az alábbi mappákat, ha léteznek:

C:\Program Files (x86)\AVG

C:\Program Files (x86)\Grisoft

C:\Program Files\AVG

C:\Program Files\Grisoft


Utána próbáld újra.


A regedit elindításához nyomj egy WinKey+R kombinációt, majd gépeld be, hogy "regedit". Utána enter.

2010. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

itt találsz avg eltávolítót, attól függően h milyen Avg-d van 8,9,10,11-töltsd le a megfelelőt.

2010. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!