Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a photoshopot?

Figyelt kérdés
Legalább a retusálást el tudnátok magyarázni hogy hogy kell? köszi.
2010. nov. 25. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
youtubon egy raklap tutorial van!
2010. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a retusálás tág fogalom...amugy ha megveszed a programot,nem véletlenül jár hozzá egy jó vaskos könyv.
2010. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
A Photoshop az nagyon bonyi ,azt mérnökök csinálták mérnököknek,ha Te csajszi vagy akkor az életben el nem igazodsz ezen a vacakon . A helyedben keresnék valami mást,egyszerűbbet, amivel még talán néha sikerélményed is lesz mert a PS-el soha.
2010. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok,én is csaj vagyok és tudom használni.
2010. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
seholsem találok semmi leírást, netröl töltöttem le angolul (cs4-et) és a kérdésben az áll hogy el tudná-e valaki magyarázni hogyan kell retusálni.ha valaki tudja magyarázza el lécci.
2010. nov. 25. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát akkor a 16:04- es tud Neked segíteni.
2010. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
segiteni nemmlehet igy,de szivesen átküldöm a kézikönyvet
2010. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Photoshop egy rendkívül összetett program amivel szinte bármit megcsinálhasz, de nem is olyan könnyű használni mint a paintet, nem lehet így elmagyarázni.


[link]


Tessék, pl ott az első találat. Angolul fogsz rengeteget találni és hát a Photoshop amúgy sem magyar, angol tudás KELL.

2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármilyen tutorial megteszi egyébként, a lényeg, hogy a módszereket sajátítsd el gyakorlás útján.

(az előző voltam)

2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Photoshoppal könyvek tucatjait írták tele nem véletlenül, ebookz.hu-n van egy rakás magyar e-könyv és video tutorial ingyen, + doksi.hu-n vannak használható anyagok, oldalak keresőjét használd.


Az egyik válaszolónak pedig: "Te csajszi vagy akkor az életben el nem igazodsz ezen a vacakon "

Na, ezért tanulok én lány létemre informatikusnak, hogy az ilyeneknek bemutathassak pár év múlva, hogy igen, meg lehet csinálni.


Egyéblént Photoscape a létező legegyszerűbb retusálásra is használható program (ingyenes), ha photoshop elsőre túl sok, és gyorsan kell eltüntetni pl egy pattanást.

2010. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!