Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA Episode from liberty...

GTA Episode from liberty city-be nem tudok regelni games for windowslive-ra, miért? Többilent

Figyelt kérdés

Megvettem a játékot és sehogysem akar összejönni a regisztrálás. nem tudok felmenni online-ra nemtudok menteni.

Akinek megvan eredetibe és regisztrálva van pls irjon és felveszem msn-re.


2010. nov. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet regisztrálni és online játszani magyarországon. ez van, köcsög microfosék igy csinálták meg, xboxnál sem lehet, ha csak nem ugy regeltél be hogy pl angliai címmel mert akkor már lehet
2010. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:o. pedig összekell hozni ezt a regisztrálást mert akk menteni se tudok singlebe xd. de ugy halottanm h magyarok játszanak multiba ezzel
2010. nov. 15. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
de xboxon már lehet
2010. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na tudtam regelni a nyelvemet angolra irtam és ugy engedte. de hogy lehet itt szervereket keresni?
2010. nov. 15. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
asszem előhozod a mobilt a jatekban és ott lesz hogy multiplayer. bár nem biztos
2010. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de igen ugy kell köszi:)
2010. nov. 20. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!