Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépírás program? Amiért nem...

Gépírás program? Amiért nem kell fizetni nem demo és épp nem szerkeztés alatt van?

Figyelt kérdés
Valami program kellene..amiért lehetőleg nem kell fizetni nem demo program és nincs szerkeztés alatt..a gép-eleket már próbáltam..aznemvoltjó..gépírás 2000-ret is próbáltam az meg demo és a teljes progiért fizetni kell..volt még egy oldal annak nemrudom a nevét de az szerkesztésalattvan..ugyhogy kéne valami jó progi amin megtudok rendesen tanulni..létszi válaszoljatok..előre is kösszi
2010. nov. 13. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az iskolában az ASD-t használjuk
2010. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogy kell letölteni?link-et küldessz?meg elmagyarázod?:D
2010. nov. 13. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

remélem, hogy ez jó lesz: [link]

osztályhoz írj be egy osztályt, felhasználónévhez vmi nevet, jelszóhoz pedig sztem egyértelmű

kiválasztod a feladatot, leírod, amit kér és értékel, 5 hibától egyes osztályzat, nem lehet törölni, beilleszteni, vannak 10 perces tesztek is

2010. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:DSikerült:D
2010. nov. 14. 12:34
 5/5 DamonSalvatore válasza:

és ez nem demo? mert nekem azt írja...

esetleg hekk? vagy crack? vagy vmi?

2012. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!