Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom véglegesen...

Xénia0707 kérdése:

Hogyan tudom véglegesen bármilyen lejátszón nézhető formára konvertálni a Windows Movie Maker filmemet?

Figyelt kérdés
Már ezerféleképpen próbálkoztam,de biztos,hogy tök egyszerű,csak nekem nem megy...:S Ajándékba akarom adni,de egyszerűen nem tudom levarázsolni a kész filmet a movie maker-ről...:(
2010. nov. 13. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ha véglegesen mindenhol lejátszahtó fájlt akarsz, akkor konvertáld kodek nélküli aviba.


lesz néhány tíz-száz giga, de legalább minden lejátssza.


ha hagyományos Mpeg2 DVD filmet akarsz készíteni, akkor ajánlom a Nero Vision Expresst. WMV-ből is konvertál

2010. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Néztem rengeteg hasonló kérdést,és sokan azt mondják simán a filmfájl mentésével is át tudom konvertálni magában a maker-ben,de nekem nincs is olyan opcióm...vagy tényleg ennyire nem értek hozzá.

Mások a Format Factory-t ajánlották,de valami miatt nem konvertálja át nekem.

Megnézem ezt a verziót is köszönöm!!!:D

2010. nov. 13. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit a Movie maker megcsinál, azt a Format Factory át is tudja konvertálni. Pláne, hogy a Movie Maker igencsak szeret válogatni a bemenő formátumok között. Úgyhogy valami más lehet a bibi. Én, ha problémás esettel találkozok, előtte konvertálom avi-ba, aztán jöhet a Movie Maker. A fájl iszonyú nagy lesz, de jó
2010. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a javaslatok HD-s fotógépppel készitett fájlokra is érvényes?

Más:

1./ DV szalagos Digikamera 60perces felvételt eddig ugy irtam DVD lemezre, hogy egy iró-olvasó DVD készülékbe vezettem a jelet és bőven ráfért a 4,7GB-os lemezre.

2./ Ha viszont a kamerából közvetlen a laptopba vezettem a jelet,a merevlemezemre kb. 8GB-nyi kiterjesztésű fájl került. Ez már nem fért rá egy DVD-re.

Mit gondoltok? Van megoldás?

2010. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:
Ez attól függ,hogy "Live Movie Maker" vagy sima "Movie Maker".Mert ha sima azt sokkal könnyebb konvertálni.Én pl.:Free video convertert használok.
2012. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!