Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha már egyszer letöltöttem a...

Ha már egyszer letöltöttem a Microsoft Powerpoint 2010-et akkor még egyszer le tudom tölteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a próbaverziós változatot de sajnos lejárt, pedig nagyon kéne mert egy fontos projekten dolgozom amihez nekem powerpoint 2010 kell :(Mit csináljak hogy le tudjam még egyszer tölteni??
2010. nov. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Le letöltheted de nem fog indulni,azt fogja kiírni ,hogy lejárt.Én úgyan így jártam a Photoshine programmal.
2010. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tölts le az utorrentet majd menj fel isohunt.comra és keress rá a microsoft office 2010 re töltsd le a neked megfelelőt, és installáld a readme szerint.
2010. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De olyat nem lehet h valami kódot beírok mert azt kéri... :S

2010. nov. 15. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tudod akkor természetesen írd be...

(ugyanis, sz.szám szempontjából, nem mind1, hogy melyik verzióról van szó, melyiket töltötted le?... Office 2010 Home and Student, Home and Business, Standard, Professional Plus?)

2010. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha letöltöd és installálni akarod még egyszer akkor valóban ismét azt fogja kiírni hogy lejárt már. mivel a reg adatbázisban is bejegyzést ír,


viszont mielőtt installálni akarnád még egyszer előtte uninstalláld a régi verziót. és hogy maradéktalanul eltakarítsd a régi verziót a Your Unin-staller! programmal távolítsd el.


ezután már felteheted ismét a cuccot.

2010. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!