Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-ba belehallatszanak a...

Skype-ba belehallatszanak a számítógépen lejátszott hangok. Megoldás?

Figyelt kérdés

Skype hívásba behallatszik (ezáltal a beszélgetőpartnernél is hallható) minden ami a gépemen történik, pl teamspeakelni ezzel szoktunk CS meg CoD közben, és a többiek hallják ami nálam van. elég idegesítő. 32 bites oprendszerrel nem csinálta, nem tudom ezzel miért, és nem is tudok mit beállítani, elvileg átnéztem már mindent. Volt másnak is ilyen?


A beépített térmikrofonnal nincs ilyen probléma, csak ha bedugom a fülesmikrofont.


Dell Studio 1555 laptop, 64 bites Win 7 professional.


2010. nov. 11. 14:55
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a mikrofonod túl érzékeny. Próbáld meg lehúzni vagy távolabb tenni a hangszórótól.
2010. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem jól értetted a kérdést, be van dugva a fülhallgató és a mikrofon is. Szoftveres probléma, nem hardveres.
2010. nov. 11. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerős :D nem nekem volt hanem unokatesómank, nem tudom hogy oldotta meg. deja, még azt is tisztán hallani amikor pl belép vki msn be vagy enét halgatsz, fullra átviszi minden hangját
2010. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó hát nagyonjó de nem kérdeznéd meg? :D
2010. nov. 11. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
most kérdeztem emg meg tőle skpon de azt mondta nem tudja. szerintem nem erőltette meg magát :D
2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!