Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen a windows 10 ?

Milyen a windows 10 ?

Figyelt kérdés

Nekem meg mindig 7-es van es megvagyok elegedve.

Nemsokara windows cseret szeretnek. Mi lesz ha 10est teszek es a kedvenc programjaim nem fognak menni amik 7es igen? Na meg azok a jatekok amikkel jatszom. Ezek regebbi kiadasu jatekok. Lehet nem is mennenek windows 10-el....Ti akik valtottatok milyennek erzitek a windos 10-et?



okt. 13. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Windows 10-et??? 11-et kell feltelepíteni, nem a 10-et.
okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha 7-et használsz még, meg is érdemled, amekkora kiberbiztonsági kockázatnak teszed ki magad... Elfut minden 7-es játék a 10-en, nyugi, ha mégis gond lenne, 2 kattintás kompatibilitási módban futtatni.
okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Windows 10 Pro-t használok kb. 2018 óta. Sose volt vele semmi gond. Kék halál is a 7 év alatt egyszer volt, azt is egy játék anti-cheat szoftvere váltotta ki. Novemberben viszont már én is váltok Windows 11-re.
okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A hetessel semmi gond. Virust ugyanugy kapnek frissitesek nelkul is. Nem kovetem a dolgokat, h tudjam, hogy mar van win 7 is. Kiprobalok valami mast windowst es majd meglatom.
okt. 13. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:
A Windows 10 Pro van nekem is, de csak két éve, nagyon jó, stabil, azt rá is teheted a gépedre. A 11 egy kiforratlan rendszer.
okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszi a valaszokat.
okt. 14. 05:47
 7/14 Rics37 válasza:

A 10-es egy nagyon stabil és jó rendszer(valakinek), de felejtsd el azt, hogy az a te géped.

A Microsoft nyíltan kimondja, a Win10 nem egy termék hanem egy szolgáltatás, tehát jönnek a kényszer frissítések, kötelező online Microsoft fiók, és a beépített reklámok.

okt. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ertem utolso. Mostmar megint nem tudom melyiket tegyem :/ Koszi a privatban ironak is, megfontolom amit irtal .Szervizben nem fognak okoskodni, hogy ne a 7et tegyem mert azt nem frissitik meg bla, bla ?
okt. 14. 06:04
 9/14 anonim válasza:

Rics37 hülyeségeket ír.

A windows update könnyen kikapcsolható külső kis programokkal pl

[link]

Az online fiók se kötelező a 10-ben még, csak telepítéskor ki kell húzni a netet.

okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A 10 amúgy iszonyat lassú a 7-hez vagy a 8.1-hez képest...
okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!