Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 problémám van win 11en az...

Darklord88 kérdése:

2 problémám van win 11en az isokkal. Megnyitás előtt a defender a mérettől függően elég sokáig ellenőrizgeti.Akár több 10 percig is .(hdd-n)A másik pedig ,hogy van amelyiknél ezt a hibaüzenetet adja.Mitől van ez? Win 10en ezekkel nem találkoztam.

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul van particionálva, formázd le újra. Hdd-n, sőt még ssd-n is sokáig tarthat az ellenőrzés ha sok adatot kell átnézni.
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig win 10 telepités előtt particionáltam.De akkor miért van amelyiket megnyitja meg van amelyiknél ezt irja nem vágom.
tegnap 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen hiba, egy másik hiba is volt: a lapozófile méretét eltúlozta (16GB ram mellé több mint 16GB lapozófilet hozott létre úgy hogy újraindítás óta semmilyen programot nem nyitottam meg)


A lapozófilet azóta átállítottam fix 2GB méretűre és azóta az iso-kat is azonnal megnyitja.

tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
átmásoltam az isot-t m2 ssdre ott hiba nélkül elindítja :S
tegnap 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!