Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért zárul be a Steam a...

Miért zárul be a Steam a játékkal együtt?

Figyelt kérdés

Nemrégiben letöltöttem a Supermarket Together játékot. Tegnap még rendesen működött minden hiba nélkül, de ma amikor újra játszani akartam egyszerűen nem tölti be a világot. Van hogy először bezárul a Steam és kifagy a játék, van amikor bezárul a játék és utána a Steam rá egy pár másodpercre. Utánanéztem a Steam oldalán ott azt írták telepítsem újra a Steamet a linken keresztül. Ezt megtettem, de semmi nem változott. Valakinek valami ötlet, hogy tegnaphoz képest mi változhatott? Másnak is van ilyen?

GPU: NVIDIA GeForce GTX 1650

Memória: 7,9 GB

Processzor: Intel Core I5 10400F


Köszönöm előre is mindenkinek a segítő jellegű válaszát!



#kidobás #Steam #Supermarket Together
tegnap 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben nézz utána, nem-e telik be teljesen a memória. Ha igen, megpróbálhatsz néhány GB virtuális memóriát allokálni a lemezről, ami ugyan marha lassú, de éppen működhet. Egyébként az a 8GB memória manapság kevés, valami úton-módon jó lenne bővíteni.
tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!