Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 365 pontosan mi is?

Office 365 pontosan mi is?

Figyelt kérdés

Régimódi vagyok vagy inkább hülye :)) De én a word öt megvettem (2019) de most a cégtől kaptam egy usert ami tartalmaz nekem 5 licenset az o365 re nyilván addig ameddig itt dolgozok.



Ezt vehetem úgy hogy ez egy éves előfizetés mint pl egy gamepass (tudom ott van havi is) és addig tudom használni a komplett microsoft tárházat + AI meg minden egyébb jót?


Még cloud is van benne? :O


ma 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést. Az O365 az Office + Onedrive + egyéb extrák előfizetéses csomagja. Az egyéni kiadásokhoz képest itt nincs verziószám, mert mindig a legfrissebb kiadást kapod meg, míg az Office 2019 végig az marad és avul el idővel.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zseniális ^^^nagyon köszönöm a válaszod akkor legalább jófelé tapogatóztam. Ahogy néztem amúgy ez egy tök jó dolog és nem is annyira olcsó éves szinten :)
ma 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ezt vehetem úgy hogy ez egy éves előfizetés mint pl egy gamepass"

Pontosan.

Bár én hasonló helyzetben megtartanám a megvett, "rendes" példányt, de ez én vagyok.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg fogom : )) vagyis ott lesz az is viszont így cakkpakk beröffentem ezt a felhasználót mert a cloud miatt meg a AI miatt számomra zseniális ez
ma 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!