Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem felel meg a Win...

Tibi_! kérdése:

Miért nem felel meg a Win 11-nek a gépem, amikor megfelel?

Figyelt kérdés
Win 11-re váltanék Win 10 Pro ról. Alapból nem ajánlja fel a frissítést, ezért most hogy nagyobb SSD-t vettem a "C-nek", gondoltam lecserélem. A "PC-állapotellenörzés" progival leellenőriztem és simán megfelel a gépem a Win 11-nek, de amikor lecseréltem az SSD-t, akkor az USB-s telepítő pakk azt a hibaüzenetet adta, hogy nem felel meg. Kiszedtem manuálisan a telepítőből, hogy ne ellenőrizzea feltételeket és a BIOS-t is befrissítettem, de hiába lett majdnem kész a telelpítés, egy adott ponton elsőtétül a képernyő és csak az egér kurzort látom (tudom mozgatni). Ha újra is indítottam a gépet, csak a beköszönő dallamot hallom, kép nem lesz, csak az egér kurzor. Van tapasztalat? Ötlet? köszike előre is!!!

#Windows 11 #Windows 11 telepítés #win 11 telepítés #új SSD
ma 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A szűk keresztmetszet itt a telepítő. Az ellenőrzi a dolgokat. Ha valami nem fele meg, nem is tudsz tovább menni.

Talán lehet, hogy az elsötétült képernyőt ki kellett volna várnod (30 perc-1 óra max. még normális). Így most lehet el**sztad a telepítést. Újra kell telepítened.

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan van a telepítő?
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezdd újra a telepítést. Formázd az SSD-t teljesen, rakd fel, és várd meg, hogy befejezze. Hagyd nyugodtan magára.

ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A telepítő a Microsoft oldaláról van, egy sima USB telepítőt csináltam. Amúgy 30 percet vártam a parával. Akkor hagyjam békén, dolgozni? Mitől nem megfelelő a gépem a telepítőnek?
ma 20:01
 5/7 Argloss ***** válasza:
Processzor? TPM?
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Argloss ***** válasza:
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

De az is lehet hogy nem uefi módon bootolsz a pendrivera, vagy nincs biosban kikapcsolva a CSM.

Vagy 3.fél programját használod. Ne tedd.

ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!