Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adott egy MacBook pro 16' M1...

Adott egy MacBook pro 16' M1 Max procival. Ma frissítettem az új oprendszerre, majd miután újraindult, a bejelentkezés után nem hozta be az asztalt, csak a háttérképet. Mi a megoldás (több lent)?

Figyelt kérdés
Aztán próbálkoztam safe móddal, úgyse ment, majd próbáltam visszaállításnál újratelepíteni, de itt meg azt írta, kevés a hely. Így a lemezkezelőben az egyik partíciót letöröltem (ezt lehet nem kellett volna-de úgy voltam vele, hogy csak van olyan okos, hogy szól ha ne csináljam) és azóta semmit sem tudok vele szinte csinálni, beadja a helyreállítási képernyőt, de itt csak a beállításokat dobja ki, ha meg rámegyek, kiírja, hogy nincs felhasználó. Próbáltam egy Mac install usb-t is létrehozni TransMac-el, de ez sem ment. Valami ötlet, hogy lehetne életet lehelni bele?

tegnap 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!