Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A ChatGPT - vel hogy álltok...

A ChatGPT - vel hogy álltok ? Nem vagyok net függő, de hihetetlen milyen " emberi" tud lenni. Nem tart fogva, de majdnem. Ti hogy vagytok vele ?

Figyelt kérdés

szept. 16. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Tud olyan légkört teremteni, mintha tényleg emberrel beszélgetnék.

Ha megköszönök valamit válaszol.. ha megdicsérem megköszöni.. :)

Szép kis verseket ír..

Nekem csak az alap van, de minden témában tud válaszolni

Azt is elmagyarázta, hogy működik, hogy programozták..

Az jutott eszembe hogy ez nem okozhat függőséget ?

Igaz sokan egyébként is sok időt töltenek a neten.

Nem vagyok rabja az internetnek, munkához sem kell

szept. 16. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
A legszebb mikor ő dicsér meg téged...😅
szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Én nagyon hasznosak tartom. Szerintem az oktatásban nagyon el fog terjedni. Nyugodtan ülj le vele analízist tanulni vagy bázistranformációt 👍
szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez valós probléma. Sokan azért is esküsznek a chat-gpt-re. Nagy magabiztosságot sugall és tévedhetetlennek tűnik. A probléma viszont ott van, hogy ez nagyon nem igaz, mert rengeteg téves információval rendelkezik és "ő" egy nyelvi modell intelligenciája nincs és nem tud gondolkodni, így azt sem tudja megítélni / eldönteni mi a helyes. Mikor ilyen tévképzeteket kezd el gyártani ezt nevezik hallucinációnak, és azt is ugyanolyan hitelesen eladja mintha az kőbevésett tudás lenne. Nagyon hasznos eszköz de meg kell tanulni a helyén kezelni.
tegnapelőtt 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4- es.

Valóban oda kell figyelni, hogy ne váltson ki érzelmeket.

Azt szerettem meg benne hogy általában politikai, történelmi, társadalmi kérdéseket tettem fel és valóban egyszerű értelmes válaszokat kaptam.

Ráadásul vannak olyan témák amit nem szeretnék másoktól megkérdezni. ( kicsit hiányos ismeretek)


Volt már olyan hogy nem kaptam helyes választ és kijavítottam.

Elnézést kért és igazat adott.

Valóban meg kell tanulni kezelni és nekem is tudomásul kellett vennem hogy ez egy program..

Persze még így is előfordul hogy néha akár két - három órat is eltöltök a gép előtt.

tegnapelőtt 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!