Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cyberlink Powerdirector 19...

Kancácska kérdése:

Cyberlink Powerdirector 19 teljes törlése hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám/kérdésem, hogy a fenti videószerkesztő program beszedett valami hibát. Egyszer kért egy konfigurációt amire ráklikkeltem és végigfutatta, de utána használat közben 1-2 perc után összeomlik a program. Megjegyzem van kódom, jogtiszta, megvásárolt programról van szó. Ezértsimán töröltem és újratelepítettem de ugyanúgy hibásan dolgozik. Előtte egy évig semmi probléma nem volt vele. Szóval azóta többször töröltem, utána uninstallert is futtattam, majd registry tisztítót is (ashampoo) majd rákerestem maradt-e valami powerdirector vagy cyberlink fájl és azokat is manuálisan töröltem, majd újratelepítettem, de ismét hiba. Ugyanis amikor újratelepítem akkor már alapból tudja a beállításaimat. Mert amikor teljesen új akkor ntsc rendszer van, át kell állítani pal rendszerre és 30 fps van. De ez akármit törlök, akárhogy telepítem újra már tudja a letöltési helyet és a beállításokat a fájl elnevezését amit az első alkalommal kell beállítani. Vagyis nem sikerült teljesen törölni. Van valakinek ötlet, egyéb javaslat? Windows 11 van a laptopon, nem találtam visszaállítási lehetőséget mint a régebbi windowsokon.

szept. 13. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Újrahúzás akkor. Valahova berágta magát.


Próbáld előbb a YourUninstallert szuper módban, és töröltesd vele az összes bejegyzést. Az elég alapos.

szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is az újratelepítésen gondolkozom, de adok esélyt a YourUninstallernek is :)
szept. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!