Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kell, hogy egy webes...

Miért kell, hogy egy webes Windows 10 telepítő 38 gb méretű legyen?

Figyelt kérdés

szept. 4. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell hogy akkora legyen.


(Legfeljebb a Pistike Edition szivat téged)

szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy DVD-re is ráfér, ami 4,7 GB, szóval valami nagyon félrement nálad.
szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsomagolva vagy frissen telepítve sem ekkora a rendszer. Akármit is akarnak veled letöltetni, kerüld el.
szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
A hivatalos Win11 Pro telepítő 6.8 GB. A Win10 ennél biztosan kevesebb.
szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Valóban. Csak 6,5GB a win10 idei msdn verziója. [link]
szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy "webes"?

Operációs rendszert soha nem szabad egy másik operációs rendszer alól telepíteni. Pláne nem a windowst, ami a saját árnyékától is képes összeszarni magát, nem pedig egy ennyire komoly frissítéstől, ahol módosul szinte az összes rendszerfájl. Nyilván lehetséges, meg nyilván van benne olyan funkció, hogy ha félremegy valami, akkor képes helyreállítani magát, de láttam én már több olyan gépet is, amelyen működésképtelen lett a Windows az ilyen frissítgetések miatt, meg a windows telepítős Setup.exe futtatását követően.

Felejtsd el ezt a webes valamit, amirőll magyarázol. Töröld le a francba, töltsd le a windowst az eredeti oldaláról, ami van vagy 4-5 GB:

[link]

Írd ki egy pendrivera, és telepítsd úgy, hogy kikapcsolod a gépet, és a pendriveról bootolsz be.

Nagyon gyanús ez a 38 GB. Az rengeteg, mert még ha mondjuk egy adott gép drivereit beleinportálod a telepítőbe, még akkor sem haladja meg a 30 GB-ot. Ott valami nagyon nem úgy van, ahogyan lennie kellene.

szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Mi az hogy "webes"? Valami random oldalról töltenéd le? Lehet van benne 32GB vírus.
szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

6

Nekem meg ezt hozza be a linked: [link]

szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 és mi a kérdés?
szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 ez nem kérdés hanem válasz volt. EZ a webes link /telepítő iso letöltés.
szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!