Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítő nagyobb...

Windows telepítő nagyobb kapacítású pendriveról?

Figyelt kérdés

Sokszor 8-16 gigás pendrive ajánlott Windows telepítőnek, van valami hátránya, ha 64gb-osra teszem?

Amúgy régebben már jártam úgy, hogy frimware frissítést csak 8 gigás SD kártyával sikerült, nagyobbakkal nem, ezért merült fel a kérdés bennem


aug. 31. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár több száz gigás usb lemezre is teheted..
aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HakapiszikMatyi ***** válasza:
22%

Nincs. Más ne legyen rajta!

Jól beszopatott egy haverom egyszer, mert a pendrive-ján volt egy Live linux is, amiről nem tudtam...

aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs hátránya, én egy külső házba szerelt 500 GBos laptop merevlemezt használok erre, Easy2Boot segítségével készítettem multiboot telepítőt.
aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Filekezelővel rámásolod az ISO tartalmát. Egy másolástól semmi baja nem lesz egy többszáz gigás adatmentésre használt lemeznek. Megmarad minden amit tároltál rajta előzőleg.
aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!