Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legszebb linux?

Melyik a legszebb linux?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni melyik a legszebb "külsővel" (leglátványosabb grafikai elemek stb..) rendelkező disztribució?
2010. nov. 2. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik személyre szabható, vannak letölthető jobbnál jobb témák. Csak a képzelet szab határt, hogy alakítod.
2010. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


ez pl nagyon bejön

2010. nov. 2. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak nagyon szép témák, ( [link] ) haveromnak a laptopján Linux van, és olyan "kocka" asztala van, szóval tudja forgatni 3d-ben.(Nagyon király.)
2010. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krw válasza:
én szerintem a legszebb disztri az ubuntu+GNOME és én is használok hozzá compiz-t ( a fentebb említett kommentbe: '3d asztal' )
2010. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindegyik disztribúciónak más a szépsége. Én Ubuntu-t használok, szintén GNOME felülettel(alapértelmezett) és a CimpizConfig beállításkezelővel varázsolok rá effekteket. Kedvecem: Woobly Windows (Tekergő Ablakok). De rengeteg más van még. Én ezt tudom ajánlani, nekem bevált. Magyar oldal: www.ubuntu.hu |Eredeti oldal: www.ubuntu.com
2012. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Üdvözlöm!

Az ingyenes Linux rendszer a Deepin (Debian alapú) és a Pop!_OS (Ubuntu alapú). Amennyiben kezdő felhasználó, javasolnám a Pop!_OS-t, mert az Ubuntu alapú rendszert egyszerűbb telepíteni. Az ingyenes rendszerek közül még jó kinézetű az Elementary OS, amely a MacOS-re hajaz.

Ha van fizetési hajlandóság, akkor tudom ajánlani a ZorinOS-t, ami az egyik legjobb és legszebb Linux rendszer (szerintem).

2021. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!