Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan érdemes Windows-t venni?

Honnan érdemes Windows-t venni?

Figyelt kérdés
Édesanyám gépét szeretném újratelepíteni, mert nagyon lassú. Honnan érdemes windows-t venni hozzá?
aug. 21. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Vrsoft.hu én innen szoktam.
aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hivatalos webshopból, aminek elérhetők a honlapon a cégadatai és számlát is ad. Például amit az előző írt rendben van. De ha van rajta eredeti OEM licensz, nem kell újat venni, elég ha ugyanazt a verziót telepíted újra és beaktiválja magát (feltéve, hogy ugyanarra a gépre megy). A dobozost pedig az újratelepítés előtt inaktiválni kell, ezután újra aktiválható lesz, akár másik gépen is. Csak akkor vegyél új licenszet, ha jelenleg kalóz verzió van rajta.
aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
84%

Nem komplikáld agyon. Le lehet tölteni a Microsoft oldaláról iso formátumban. Amit ki tudsz írni pen drive -ra vagy DVD -re. Az aktiváláshoz meg vegyél valami szürke kulcsot. Fillérekért van. pl. hardverapro.hu, ebay.com stb.

Amit a youtuberek reklámoznak, pl cdkeysales.com onnan ne vegyél semmit, mert ugyan az mint a többi olcsó licences oldal, csak túlárazva.

aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Licenc kulcsot árul a Vrsoft.

[link]


Az op.rendszer innen tudod letölteni.

[link]

aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Vagy ha Win.10-et akarsz telepíteni.

[link]

aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hintalow ***** válasza:
46%

Kb a 10-ik kulcsot vettem az elmúlt èvekben az ismerősi telepìtèsekhez hardveraprón ugyanattól az eladótól.

Mind ugyanúgy üzemel azóta, ès kb 2000párszáz forint volt per darab.

aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Sehonnan mert ingyen is be tudod aktiválni.
aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Otthoni használatra beaktiválnám SLMGR-el valami retail kulcsra, vannak jó tutorialok hozzá online - de ha tisztességes akarsz lenni, VRSoft szerintem is megteszi. Nagyon shady oldalakról ne vegyél, meg olyanoktól akik az eredeti 16k-s áron adják. Win10 kulcs jó lesz win11-re is amúgy.
aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

allkeyshop.com-on listázva van egy csomó oldal, ahol kulcsot lehet venni. Az én W11-es kulcsom is onnan van, kemény 1,67 euróba került.

W10-es kulcsok 1 euró alatt is kaphatóak.

aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nCore-ról. Akkor csak a letöltéshez szükséges áram díjával fizetsz többet érte, mint amennyit ér.
aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!