Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Filmet átkonvertáló program?

Filmet átkonvertáló program?

Figyelt kérdés

Kalózkodok.. Pendrivera másolom fel a filmet, majd be a TVbe és úgy szoktam filmezni. Viszont a TV csak MKV formátumú filmet hajlandó lejátszani ( SD hun ). Xvid és hasonlóakat nem játszik le. Van valami program amivel xvidet áttudok konvertálni MKV formátumúra?

( laikus vagyok, nem értek hozzá azért kérdezem, hogy mik a lehetőségek )

Köszi!


júl. 31. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ősi TV mellé én inkább vennék egy tizesért egy médialejátszót, amire rátennék LibreELEC-et (a.k.a KODI). De igen, van rengeteg konvertáló program, pl. Handbrake. Az hogy MKV még nem elég, az csak egy konténer, meg kell nézni egy működő videónál hogy milyen video formátumot használ, és abba konvertálni. Gépfüggő, lassabb gépnél nagyon sokáig eltarthat egy komplett film konvertálása.
júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sd-nél szokott lenni mkv is. Én szinte mindig hd-ban nézek, de amikor sd-ben szedtem le akkor mindig találtam mkv-t is.
júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
100%

AVIdemux

[link]

júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Akor ajánlom a Aiseesoft Video Convertert (Pc alkalmazás),


Letőltések===


kel egy utoarrent hozzá:

[link]


Aiseesoft Video Convertert (Ha van Windows defendered vagy más Virusirtod kikel kapcsolni, különben nem tudod telepiteni a programot):

[link]

júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja és it van a Aiseesoft Video Convertert bemutató

video-ja: https://www.youtube.com/watch?v=J8YajXTDgrQ

júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!