Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google excelben hogy tudnám...

Google excelben hogy tudnám az alábbit megoldani?

Figyelt kérdés

Google excelben hogy lehet azt megoldani, hogy adott e-mail címmel(címekkel) csak adott sorba lehessen írni, anélkül hogy más e-mail cím(ek) azt látnák?

Vagyis hogy adott e-mail cím(ek) csak a saját sorukat lássák és csak az adott sorba tudjanak írni.

Végül pedig én láthassam az egész táblázatot egyben.

Ha ezt google excelben nem lehet, nyitott vagyok más programra is.



júl. 29. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Google Excel nincs. Google Sheets van. Amit te szeretnél az nem megoldható, maximum a szerkesztési jogot lehet korlátozni cellákra, a megtekintést nem.

Esetleg azt tudod megtenni, hogy mindenkinek csinálsz egy külön dokumentumot, amit lát, és szerkeszthet, majd csinálsz magadnak egy olyan dokumentumot, amibe beimportálod a többit, viszont te így csak egy helyen fogod látni a dolgokat. Szerkesztened külön-külön kell minden létrehozott doksiban.

júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ☺️

Hogy tudom korlátozni a szerkesztési jogot a cellákra?

júl. 29. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a célod vele, de ha az, hogy információkat kérj másoktól, és mindenki a saját adatait adja meg, te meg lásd az egészet egy helyen, nos, az Űrlapok (Forms) pont erre való. Mindenki kitölti, nyilván ők más adatait nem látják, te meg egy táblázatban látod az egészet.
júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Adatok -> Munkalapok és tartományok védelme

júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!